Esenciálne oleje - Vône  pre každodennú pohodu

Ako získať esenciálne oleje

Máš 2 možnosti:

1. objednať priamo u mňa

2. objednať priamo z Young Living                      

 

1. Objednať si priamo u mňa:

Momentálne mám k dispozícii tieto esenciálne oleje a ďalšie produkty, ktoré viem do 2 dní odoslať. V prípade záujmu ma prosím kontaktuj mailom, cez formulár alebo telefonicky a dohodneme podrobnosti. 

K dispozícii mám tieto produkty (uvedená cena platí len na počet ks, ktoré mám aktuálne k dispozícii, posl. aktualizácia 4.8.2020):

Thieves 15ml 1x

cena MO (maloobchodná) 53,14€, teraz len 47€ (ušetríš 6,14€)

- zmes esenciálnych olejov z klinčeka, rozmarínu, citrónu, škoricovej kôry a eukalyptu úzkolistého. Vhodná na posilňovanie imunitného systému a celkového zdravia. Široké využitie. Na lokálnu aplikáciu aj rozptľovanie v difuzéri.

 

 

Thieves plus 5ml 2x 

cena MO 22,50€/ks, teraz len 19€/ks (ušetríš 3,5€)

- zmes esenciálnych olejov schválená na vnútorné úžívanie ako doplnok stravy. Vhodná na vnútorné používanie alebo ako prísada do jedál alebo nápojov. Obsahuje klinček, škoricovú kôru, rozmarín, citrón, eukalyptus úzkolistý.

 

Citrus Fresh 15ml 1x

cena MO 23,84€, teraz len 19€/ks (ušetríš 4,84€)

- uvoľňujúca a ukľudňujúca zmes esenciálnych olejov pomaranč, mandarínka, mandarínka tangerínka, grapefruit, citrón a mäta klasnatá. Obľúbená u detí i dospelých. Obsahuje veľké množstvo silného antioxidantu d-limonénu, podporuje imunitný systém a celkovú pohodu, povzbuzuje kreativitu a navodzuje pocity radosti. Výborná aj ako čistič vzduchu.

 

Purification 15ml 1x

cena MO 41,05€, teraz len 38€ (ušetríš 3,05€)

- zmes esenciálnych olejov z citrónovej trávy, rozmarínu, čajovníka, myrty obyčajnej, citronelly a lavandinu. Účinne neutralizuje vzduch, pomáha pri akýchkoľvek zápachoch. Krásne osvieži priestory a dodá im čistú ostrú citrónovú vôňu. 

 

R.C. 15ml 1x

cena MO 35,53€, teraz len 30€ (ušetríš 5,53€)

- zmes esenciálnych olejov, poskytujúce osvieženie pri vdychovaní pri lokálnej aplikácii na hrudník, výborná aj na masáže po cvičení alebo dodanie energie. Pri rozptyľovaní vytvára vôňu ako v kúpeľoch. Vhodná na lokálnu aplikáciu aj rozptyľovanie.

 

DiGize 15ml 1x

cena MO 51,47€, teraz len 45€ (ušetríš 6,47€) 

- výrazná, korenená vôňa. Zmes esenciálnych olejov palina dračia, zázvor, mäta pieporná, borievka, fenikel, citrónová tráva, aníz, pačuli. Vhodná na lokálnu aplikáciu napr. na brucho, žalúdok (trávenie) alebo na rozptyľovanie v difuzéri. 

 

Klinček (Clove) 15ml 1x

cena MO 23,84€, teraz len 19€ (ušetríš 4,84€) 

- hrejivá a vábivá vôňa. Povzbudzuje a oživuje. Dôležitá súčasť zmesi Thieves. Hlavnou zložkou je eugenol, ktorý sa používa v zubnom lekárstve na znecitlivenie ďasien. Pri lokálnej aplikácii je vždy potrebné zriedenie v základovom oleji (napr. kokosový, olivový a pod.).

 

Mandarínka tangerínka (Tangerine) 15ml 1x

cena MO 25,10€, teraz len 20€ (ušetríš 5,10€) 

- sladká štipľavá vôňa podobná pomaranču. Má ukľudňujúce účinky. Milujú ju najmä deti. Výborná vôňa na podráždené nervy, na lepšiu náladu a navodenie pocitu bezpečia. Na aromatické i lokálne použitie.

 

Oregano Plus 5ml 1x

cena MO 18,16€, teraz len 15€ (ušetríš 3,16€) 

- esenciálny olej schválený na vnútorné úžívanie. Obsahuje prírodnú zložku karvakrol. Výborný doplnok zdravého životného štýlu. Jedlám dodá korenenú intenzívnu chuť. Ideálna náhrada sušených byliniek.

 

Fennel Plus (Fenikel) 5ml 1x

cena MO 13,81€, teraz len 11€ (ušetríš 2,81€) 

- esenciálny olej schválený na vnútorné úžívanie. Podporuje trávenie, môže posilniť funkciu dýchacej sústavy. Výborný aj do jedál, nápojov.

 

GeneYus 5ml 1x

cena MO 68,21€, teraz len 59€ (ušetríš 9,21€) 

- zmes esenciálnych olejov, vhodná najmä na rozptyľovanie napr. do detskej izby, pri učení a štúdiu na sústredenie. Doporučuje sa pre deti od 2 rokov.

 

Jade Lemon 5ml 1x

cena MO 16,58€, teraz len 13€ (ušetríš 3,58€) 

- pomáha osviežiť, povzbudiť, dodáva energiu, podporuje jasné myslenie. Podporuje zdravie pokožky. Na lokálne použitie aj na rozptyľovanie v difuzéri.

 

 

2. Registrácia do Young Livinga priamy nákup produktov od Young Living za najvýhodnejších podmienok.

 

Výhody registrácie:

- nakupuješ o 24% výhodnejšie oproti maloobchodným cenám,

- žiadne pravidelné nákupy,

- nákupy pre seba a svoju rodinu,

-  pohodlný nákup cez virtuálnu kanceláriu v českom jazyku, telefonicky alebo mailom,

- možnosť zapojiť sa do programu Essential Rewards a získať späť až 25% z každej objednávky v podobe bodov Essential Rewards a získanie darčekov zdarma,

- možnosť exkluzívnych zážitkov a udalostí, návšteva fariem Young Living,

- možnosť budovania vlastného podnikania, ak sa tak rozhodneš,

- prístup k vzdelávaniu o zdraví a zdravom životnom štýle formou rôznych seminárov, kongresov, vzdelávacích programov,

- získaš podporu odo mňa aj od veľkej Young Living rodiny a komunity :)

 

Keď si pripravený na registráciu, stačí už len kliknúť :)

Pri kliknutí na odkaz "Registrácia=výhodnejšie nákupy" si vyber možnosť ČLEN (maloobchodný zákazník nemá žiadne výhody, takže sa touto možnosťou ani nezaoberám). 

Pri registrácii je možné priamo objednať niektorú zo štartovacích sád alebo si nastaviť pravidelné objednávky. Tento krok sa dá preskočiť.

Odporúčam produkty objednávať až po zaregistrovaní sa a prihlásení do virtuálnej kancelárie.

 

Všetko závisí len na tebe :)
S Young Living máš veľa možností, nič však nemusíš 
a k ničomu sa nezaväzuješ.

 

* Pri registrácii je potrebné zadať do kolónky sponzor ID  3174028 - automaticky tak získavaš podporu formou informačných mailov a moju osobnú podporu.

Ak potrebuješ s čímkoľvek poradiť, stačí sa ozvať cez kontaktný formulár, mailom, telefonicky (0904 504 533) alebo aj na Facebooku.

Teším sa na teba☺

                                          registracne tlacitko

Som zaregistrovaný. Čo teraz?

Stačí si už len objednať produkty a užívať si ich :)

Tu sú možnosti ako môžeš zadať svoju objednávku:

 

1. Priamo cez svoju virtuálnu kanceláriu, buď ako

rýchlu objednávku (štandardná objednávka) alebo ako Essential Rewards - Autoship

 

2. telefonicky na č. 0800 005 216, kde operátorky ochotne pomôžu a poradia (dohovoríš sa s nimi v českom jazyku)

 

3. mailom na sluzbyzakaznikum@youngliving.com 

 

Pri komunikácii so službou zákazníkom je dôležité mať pripravené Young Living identifikačné číslo (ID), ktoré získavaš po registrácii a tiež PIN, ktorý si zadával pri registrácii.

Keď potrebuješ pomôcť a poradiť s objednávkou alebo výberom produktov, neváhaj a ozvi sa mi. S radosťou ti pomôžem :)

 

Moja láska k esenciálnym olejom začala pred vyše 5 rokmi. Dovtedy som s nimi nemala žiadnu skúsenosť. Čo som aj rada, keďže som netušila o množstve falzifikátov, ktoré na trhu sú. Vône sa mi po prvom navoniavaní zapáčili a chcela som vedieť viac... Čítaj ďalej>>>

Viktória Vargová, Mamina 2 úžasných detí a Tvoj poradca svetom esenciálnych olejov :)

Zmes esenciálnych olejov z klinčeka, rozmarínu, citrónu, škoricovej kôry a eukalyptu úzkolistého. Vhodná na posilňovanie imunitného systému a celkového zdravia. Široké využitie. Na lokálnu aplikáciu aj rozptyľovanie v difuzéri.

Cena MO 53,14€, teraz len 47€ (ušetríš 6,14€). K dispozícii iba 1ks! Objednať, Pozrieť celú ponuku

Články

Skúsenosti

Mäta klasnatá (Spearmint): Veľmi príjemná vôňa, ktorá dokáže povzbudiť zmysly, zlepšiť náladu a osviežiť život. Navyše mi pomáha pri problémoch s dýchaním, s ktorými už dlhý čas bojujem. Som veľmi rada za možnosť využívať tak kvalitné prírodné produkty a taktiež si cením poradkyňu, ktorá mi pomáha, usmerňuje a to vždy s úsmevom na tvári 🙂 ďakujem

Mia

Zaujímavosti

Globálne farmy Young Living

Kategórie produktov

Tieto stránky používajú cookies.
Prehliadaním týchto stránok s používaním cookies súhlasíte.