Esenciálne oleje - Vône  pre každodennú pohodu

kopaiva esencialny olej.jpg

V tomto článku si povieme trochu viac o exkluzívnom esenciálnom oleji menom Kopaiva (Cobaiba), ktorý pochádza priamo z Brazílie. Je darom priamo zo stromu. Je to jediný esenciálny olej získavaný navŕtaním stromu, podobne ako sa získava živica kaučuku a javora. Po odčerpaní sa živica kopaivy šetrne destiluje, čím sa získa čistý esenciálny olej.

Na čo si dať pozor pri výbere eo.png

To, či nám esenciálne oleje skutočne pomôžu a dosiahneme s nimi požadované výsledky, veľmi závisí od ich kvality a čistoty. Nie je vôbec jedno, aký esenciálny olej  použijeme.  Dokážu prestupovať cez hemato-encefalickú bariéru mozgu, krvou sa dostať do rôznych orgánov...

thieves- zlodeji zrodený z legendy.png

Jedna z najúžasnejších zmesí s nespočetnými možnosťami použitia sa zrodila z legendy o 4 zlodejoch – obchodníkoch.

V 15 storočí cez Paríž cestovala skupinka obchodníkov s korením. Nanešťastie vypukol mor a nemohli sa z mesta dostať. Minuli sa im všetky zásoby s korením a kvôli prežitiu sa rozhodli kradnúť. Okrádali obete moru. A nenakazili sa. Mali svoj tajný recept...

Seedling Baby Wipes vlhčené utierky.jpg

Vlhčené utierky sú skvelým pomocníkom, keď zrovna nemáme po ruke vodu a nie sme v pohodlí domova. A keď si môžem vybrať naozaj prírodné a bezpečné utierky, tak to je paráda :).

Seedlings Baby Wipes od Young Living sú ultra mäkké a príjemné. Ukľudňujúce zloženie zanecháva pokožku hydratovanú, vláčnu a hladkú. Popritom zaistí šetrnú a dôkladnú očistu, bez toho aby sa vysušila jemná detská pokožka.

Seedling Baby Diaper cream krém na zadok.jpg

Detský zadoček je od narodenia vystavený vlhkému prostrediu vďaka plienkam. Príjemné prostredie bez použitia nešetrných a často dráždivých chemikálií môžeš malému zadočku zaistiť pomocou Seedlings Diaper cream. Obsahuje jemné, šetrné zložky, ktoré môžu poskytnúť to najlepšie ošetrenie pod plienky.

Seedlings Baby Oil detský olej.jpg

Citlivá detská pokožka si zaslúži vždy iba to najlepšie. Jemné, šetrné zloženie Seedlings Baby Oil 75ml od Young Living bolo špeciálne vyvinuté pre najcitlivejšiu pokožku.

Zložky sú stopercentne na rastlinnej báze a prírodného pôvodu. Vznikol tak olej, ktorý hydratuje, skľudňuje a vyživuje detskú pokožku bez použitia minerálneho oleja.

baby seedlings produkty.jpg

Akoby tušili, že to budem potrebovať :). Sade Seedlings som sa mimoriadne potešila, lebo mi príde práve vhod :). Odborne vytvorené a esenciálnymi olejmi obohatené produkty pre bábätklá a najmenšie deti, ktoré sú starostlivo zriedené pre citlivú detskú pokožku.

Som rada, že sa opäť môžem spoľahnúť na kvalitu Young Living produktov, ktoré sú šetrné na rastlinnej báze, bez škodlivých ingrediencií a spĺňajú tie najprísnejšie kritériá.

O mne

Moja láska k esenciálnym olejom začala pred vyše 5 rokmi. Dovtedy som s nimi nemala žiadnu skúsenosť. Čo som aj rada, keďže som netušila o množstve falzifikátov, ktoré na trhu sú. Vône sa mi po prvom navoniavaní zapáčili a chcela som vedieť viac... Čítaj ďalej>>>

Viktória Vargová, Mamina 2 úžasných detí a Tvoj poradca svetom esenciálnych olejov :)

Články

Skúsenosti

Mäta klasnatá (Spearmint): Veľmi príjemná vôňa, ktorá dokáže povzbudiť zmysly, zlepšiť náladu a osviežiť život. Navyše mi pomáha pri problémoch s dýchaním, s ktorými už dlhý čas bojujem. Som veľmi rada za možnosť využívať tak kvalitné prírodné produkty a taktiež si cením poradkyňu, ktorá mi pomáha, usmerňuje a to vždy s úsmevom na tvári 🙂 ďakujem

Mia

Zaujímavosti

Globálne farmy Young Living

Kategórie produktov

Tieto stránky používajú cookies.
Prehliadaním týchto stránok s používaním cookies súhlasíte.