Esenciálne oleje - Vône  pre každodennú pohodu

Moje skúsenosti

K esenciálnym olejčekom Young Living som sa dostala asi pred 5 rokmi, keď mi ich počas terapie predstavila Lívia. Dovtedy som s nimi nemala žiadnu skúsenosť a bola som aj rada, keďže dnes viem, čo za falzifikáty sa predávajú. U Lívie som si navoňala hádam aj viac 30 olejov. Bola to poriadna šupa s toľkými vôňami :)

Keďže sa mi to zapáčilo, zaregistrovala som sa a objednala som štartovaciu sadu, ktorá ma vyšla najvýhodnejšie. Po pár dňoch mi prišiel balíček, všetko som nedočkavo rozbalila, každý olejček navoňala a pekne odložila do skrine. Však bolo to na dobrom mieste.

Určite poznáš aj Ty také stavy, keď si niečo kúpiš a nakoniec to skončí nepoužité v skrini. Tak tam ten difuzér s olejčekmi stál opustený a čakal, kedy dozrejem a začnem ho aj používať :) Je zrejme šialené očakávať nejaké výsledky bez patričnej akcie. Že jo.  Tak keď už mi Lívia snáď miliontýkrát prízvukova, aby som ich začala aj používať, tak som sa na to dala. Už mi to bolo fakt trápne, stále hovoriť, že som s nimi ešte nič nerobila.

Difuzér (vtedy ešte starší typ) som vybrala a začala používať. Ale sa mi nejak nezdalo, že sa z neho tak málo parí. Moja múdra hlavička dávala po každýkrát opačne tú hlavicu na difuzéri (však načo by som sa ja pozerala na návod, to je predsa pre tých, čo nevedia, či?). No a to vám bolo prekvapenia, keď som raz u Lívie zistila, že tú hlavicu som po celý čas dávala opačne (asi mesiac som to tak robila). Nemalo to žiadnu logiku, že som to tak dala, ale budiš, stalo sa :)

Postupne som začala používať každý jeden olejček zo základnej sady, od mäty, citrónu cez levanduľu, joy (radosť), valor (odvaha) atď. Používala som ich denne. Na rôzne spôsoby - masáže tela, na boľavé miesta, do vody na pitie, do sušičky na prevoňanie prádla, na ukľudnenie, povzbudenie, relaxáciu... Proste nespočetné množstvo využití. Fantázii sa medze nekladú.

Dávala som ich aj Nelinke, najmä levanduľkou som jej natierala a masírovala chodidlá a jej sa to veľmi páčilo. Občas ju pochytí taká chvíľa a chce si sama navoniavať olejčeky. Najviac sa jej páči pomaranč.

Mužovi som darovala esenciálny olejček En-R-Gee (energia), aby to v práci ľahšie zvládal a poctivo si ho každé ráno natieral. Po vôni ho poznali už široko ďaleko :) Aj on si veľmi obľúbil tieto esencie a spoločne si zvykneme robiť aj "terapiu olejčekmi"

V súčasnosti mám zbierku vyše 100 esenciálnych olejčekov a iných produktov Young Living. Používam ich denne (samozrejme nie všetky :D). Neviem si už predstaviť, že by som ich nemala. Milujem tie malé fľaštičky a ďakujem, že sú so mnou. Pri každom novom olejčeku, ktorý si objednám zažívam radosť ako malé dieťa, ktoré dostane novú hračku :) Je to zábava a radosť.

Ak sa chceš baviť a zažívať radosť aj ty, stačí sa ozvať :) Rada pomôžem. Keď si z okolia Galanty, kľudne sa môžeme aj stretnúť a môžeš si navoňať z olejčekov. Rovno zistíš, ako na teba olejčeky vplývajú. Je to na tebe.

Viktória Vargová, mamina 7-ročnej dcéry Nelinky, 1,5ročného Miška a Tvoj poradca svetom esencií

Video nižšie má už pár rokov, obsah je však stále aktuálny. Čoskoro pribudnú aj nové videá :)

O mne

Moja láska k esenciálnym olejom začala pred vyše 5 rokmi. Dovtedy som s nimi nemala žiadnu skúsenosť. Čo som aj rada, keďže som netušila o množstve falzifikátov, ktoré na trhu sú. Vône sa mi po prvom navoniavaní zapáčili a chcela som vedieť viac... Čítaj ďalej>>>

Viktória Vargová, Mamina 2 úžasných detí a Tvoj poradca svetom esenciálnych olejov :)

Články

Skúsenosti

Mäta klasnatá (Spearmint): Veľmi príjemná vôňa, ktorá dokáže povzbudiť zmysly, zlepšiť náladu a osviežiť život. Navyše mi pomáha pri problémoch s dýchaním, s ktorými už dlhý čas bojujem. Som veľmi rada za možnosť využívať tak kvalitné prírodné produkty a taktiež si cením poradkyňu, ktorá mi pomáha, usmerňuje a to vždy s úsmevom na tvári 🙂 ďakujem

Mia

Zaujímavosti

Globálne farmy Young Living

Kategórie produktov

Tieto stránky používajú cookies.
Prehliadaním týchto stránok s používaním cookies súhlasíte.